בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
בלינצ'ס גבינה מתוקה 4
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 0 גרם | החל מ- ∞ ₪ ל1 גרם |
| 4 יחידות | החל מ- 3.48 ₪ ל1 יחידות |