בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
טונה בשמן ס.ק 12*140
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 140 גרם | החל מ- 4.28 ₪ ל10 גרם |
| 12 פחיות | החל מ- 4.99 ₪ ל1 פחיות |