בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
לחמנית קוראסול
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 1 לחמניות | החל מ- 2.86 ₪ ל1 לחמניות |
| 1 יחידות | החל מ- 2.86 ₪ ל1 יחידות |