בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
לפתניות מרובעות 10 יח'
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 10 לחמניות | החל מ- 8.90 ₪ ל10 לחמניות |
| 1 מארז | החל מ- 8.90 ₪ ל1 מארז |