בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
מארז 3 בייגלה
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 3 בייגל | החל מ- 4.97 ₪ ל1 בייגל |
| 1 מארז | החל מ- 14.90 ₪ ל1 מארז |