בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
ממתיק ספלנדה 100 יחידות
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 100 יחידות | החל מ- 1.49 ₪ ל10 יחידות |
| 100 גרם | החל מ- 1.49 ₪ ל10 גרם |