בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
נשכן עוגייה
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 1 פריט | החל מ- 25.20 ₪ ל1 פריט |
| 1 יחידות | החל מ- 25.20 ₪ ל1 יחידות |