בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
רביעיית נתחי טונה בשמן
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 160 גרם | החל מ- 5.28 ₪ ל100 גרם |
| 4 פחיות | החל מ- 2.11 ₪ ל1 פחיות |