בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
4 חצאי ג'בטה כפרי
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 4 יחידות | החל מ- 2.98 ₪ ל1 יחידות |
| 1 מארז | החל מ- 11.90 ₪ ל1 מארז |