בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
לחמניות נקניקייה 4 יחידות
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 4 יחידות | החל מ- 2.98 ₪ ל1 יחידות |
| 330 גרם | החל מ- 3.61 ₪ ל100 גרם |