בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
מארז לחמניות 4 יחידות
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 1 מארז | החל מ- 15.90 ₪ ל1 מארז |
| 4 לחמניות | החל מ- 3.98 ₪ ל1 לחמניות |