בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
יצרן : מזונות
מארז לחמניות הבית של מזונות, 450 גרם, 1 יחידה.
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 450 גרם | החל מ- 3.33 ₪ ל100 גרם |
| 1 יחידות | החל מ- 15.00 ₪ ל1 יחידות |