בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
לחמניות אחדות 10 יחידות
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 0 גרם | החל מ- ∞ ₪ ל1 גרם |
| 10 יחידות | החל מ- 9.90 ₪ ל10 יחידות |