בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
מארז 5 יחידות ג'בטה
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 5 לחמניות | החל מ- 2.60 ₪ ל1 לחמניות |
| 5 יחידות | החל מ- 2.60 ₪ ל1 יחידות |