בנו כאן את הסל השבועי, ואנחנו נראה לכם בכל רגע איפה לקנות אותו הכי בזול.
תמונה לא זמינה
מארז 5 יחידות לחמניות
אנחנו משווים חנויות, מבצעים ומרחקים כדי להראות איפה שווה לקנות את המוצרים שבסל.
| מידה | מחיר למידה \ משקל |
|---|---|
| 5 לחמניות | החל מ- 3.07 ₪ ל1 לחמניות |
| 1 מארז | החל מ- 15.33 ₪ ל1 מארז |